Rozhovor s majitelem slevového a nákupního portálu Nakupia.cz

Můžete nám, prosím krátce představit Váš slevový a nákupní portál Nakupia.cz?

Nakupia.cz je portál, kde každému zajistíme nákup zboží přímo od zdroje (výrobce či dodavatele). A přitom je zachován běžný standard, jako je záruka 3 roky, možnost reklamace, vrácení zboží či platba dobírkou. Zákazník si u nás zboží vybere a zbytek za něj zařídíme my.

Prozradíte nám, jak se Vám daří na českém trhu? Jaké jsou reakce zákazníků?

Na českém trhu se nám daří skvěle, fungujeme od roku 2013 a zájem o naše služby každý měsíc stoupá a díky tomu máme možnost se dále rozrůstat. Reakce zákazníků jsou z 99 % pozitivní, občas se samozřejmě setkáme s negativní reakcí, v takovém případě děláme maximum, abychom dotyčnému vyšli vstříc a situaci jsme vyřešili k maximální spokojenosti zákazníka.

Jaké jsou Vaše hlavní výhody oproti konkurenčním obchodům?

Nakupia.cz je vždy na straně zákazníka, a proto díky nám zákazníci ušetří až 85 % oproti cenám prodejců v ČR! Na většinu zboží poskytujeme POŠTOVNÉ ZDARMA. Zavedli jsem také službu RESTART PENĚZ, to v praxi znamená, že při vrácení zboží či reklamaci k zákazníkovi ZDARMA pošleme kurýra nebo zákazníkovi proplatíme poštovné směrem k nám. Také jsme pro zákazníky k dispozici na telefonu a emailu 7 dní v týdnu od 9.00 do 22.00, na emaily reagujeme nejpozději do 1 hodiny.

Máte velmi elegantní logo, jak vznikalo a co vystihuje?

Logo vystihuje 3 věci:
1. Nákupní košík – prodáváme zboží
2. Srdce – vše děláme od srdce a vždy pro zákazníka
3. Písmeno N – počáteční písmeno naší značky.

Logo vznikalo 2 měsíce, vybírali jsme ho a ladili celkem ze 100 návrhů od 40 designérů. Vždy děláme vše naplno a u loga tomu nebylo jinak.

O jaký produkt je největší zájem?

Jelikož nabízíme obrovské množství zboží a každý měsíc přidáváme další, je těžké definovat jedno neoblíbenější, proto bych prozradil o jaký druh zboží je u nás největší zájem. Ženy si u nás velmi oblíbily oblečení a módní doplňky, muži u nás nejčastěji nakupují doplňky pro automobily a inspekční kamery.

Kde hledáte inspiraci a nápady, pro Vaše podnikání?

Inspiraci hledáme hlavně u našich zákazníků, kterých se ptáme, co pro ně můžeme ještě udělat lépe, a také jaké zboží by u nás rádi našli. To samé děláme u sebe, díváme se na náš web očima zákazníka a hledáme cesty, jak nákup ještě více zpříjemnit a zjednodušit, proto také v brzké době otevřeme nový web, který bude přehlednější a intuitivnější.

Prozradíte nám, jaké marketingové strategie využíváte?

Naší hlavní marketingovou strategií je spokojený zákazník, který své dobré zkušenosti s Nakupia.cz předá svému okolí, s tím jsou spojeny kvalitní služby, přehledný web a 100% zákaznická podpora.

Jaké jsou tři hlavní pilíře k dosáhnutí úspěchu, dle Vás?

Pracovitost, ochota a zodpovědnost.

Sledujete trendy v oblasti vzdělávání, marketingu, či reklamy? Zaujalo, Vás něco v poslední době?

Určitě, rádi zkoušíme nové věci, v dnešní době je toho velmi mnoho, na druhou stranu člověk musí být opatrný a prověřovat a testovat. V poslední době nás zaujal projekt Rondo, díky kterému můžeme zákazníkům k nákupu poskytnout možnost vyhrát hodnotné ceny.

Máte vzkaz, či motto pro naše čtenáře?

Plňte si své sny, pracujte na sobě, nikdy nikoho nesuďte a užívejte si každého dne plnými doušky.

Děkujeme za rozhovor!

Chcete mít na našich stránkách také rozhovor? Napište nám

Kontaktní formulář

Šiřte a sdílejte do světa :)

Comments are closed.