Náš tým – Postaráme se o zvýšení prodejních výsledků

 

Telemarketingu se věnujeme více než 10 let. Neslibujeme vzdušné zámky, vycházíme ze zkušeností.

Naše strategie je jednoduchá - zlepšit prodej a komunikaci po telefonu.

Hodnotíme kvalitu a účinnost telefonních hovorů. Díky lepší kvalitě uskutečňovaných hovorů, vzroste výkonnost vašich telemarketingových projektů. Ověříme kvalitu komunikačních a prodejních dovedností vašich operátorů na zákaznickém servisu. Postaráme se o zefektivnění chodu vašich call center a zákaznických linek. Školíme týmy operátorů, supervizory, vedoucí týmů call center ale i jednotlivce, pro které je telefonování každodenní záležitostí a chtějí se v komunikaci po telefonu zlepšit a získat sebejistotu.

Nejsme žádný “korporát” jsme tým nadšených zastánců kvalitní komunikace po telefonu s letitými zkušenostmi z řízení call center a zákaznických center. Pomohli jsme již více než 500 lidem odstranit jejich chyby v komunikaci a prodeji po telefonu. S námi budete mít profesionální a prodejní hovory.

Tomáš Holanec
Architekt telemarketingových strategií

Postarám se o zefektivnění chodu call center a zákaznických linek. Naučím váš obchodní tým účinnou prodejní strategii. Objasním jim zásady řízené a konkrétně zacílené komunikace v oblasti příchozích a odchozích hovorů. A to jak v horizontu krátkodobých taktik, tak i v rámci dlouhodobých plánů.

email - Náš tým - Postaráme se o zvýšení prodejních výsledkůwebsite - Náš tým - Postaráme se o zvýšení prodejních výsledkůlinkedin - Náš tým - Postaráme se o zvýšení prodejních výsledků
Aneta Sobotková
Auditorka kvality hovorů a komunikačních standardů

Připravím vás na nejběžnější typy nekomfortních, stresových a nečekaných situací. Naučíte se je tak sami zvládat a obstát v krizové komunikaci. Ráda pomůžu zkvalitnit vaše hovory. Komunikace je hrou, která má dána svoje zřetelná pravidla. Já vám umožním je pochopit a díky tomu v ní vyhrávat.

email - Náš tým - Postaráme se o zvýšení prodejních výsledkůwebsite - Náš tým - Postaráme se o zvýšení prodejních výsledků

Chcete docílit navýšení prodejů a zlepšení komunikačních standardů na zákaznickém servisu?

Tak už neváhejte a napište nám.

 

Kontaktní formulář