Mapa stránek Kvalitní hovor.cz

Hodnotíme kvalitu a účinnost telefonních hovorů. Díky lepší kvalitě uskutečňovaných hovorů, vzroste výkonnost vašich telemarketingových projektů. Ověříme kvalitu komunikačních a prodejních dovedností vašich operátorů na zákaznickém servisu. Postaráme se o zefektivnění chodu vašich call center a zákaznických linek. Školíme týmy operátorů, supervizory, vedoucí týmů call center ale i jednotlivce, pro které je telefonování každodenní záležitostí a chtějí se v komunikaci po telefonu zlepšit a získat sebejistotu.

Nejsme žádný “korporát” jsme tým nadšených zastánců kvalitní komunikace po telefonu s letitými zkušenostmi z řízení call center a zákaznických center. Pomohli jsme již více než 500 lidem odstranit jejich chyby v komunikaci a prodeji po telefonu. S námi budete mít profesionální a prodejní hovory.

 

Chcete docílit navýšení prodejů a zlepšení komunikačních standardů na zákaznickém servisu?

Tak už neváhejte a napište nám.

Kvalitní komunikace po telefonu je naše vášeň. Jsme připraveni motivovat k profesionálním telefonním hovorům a dlouhodobému úspěchu v prodejních hovorech. Pomohli jsme již více než 500 lidem odstranit jejich chyby v komunikaci a prodeji po telefonu. S námi budete mít profesionální prodejní hovory i vy nebo vaše týmy, svěřte se do našich rukou. Staráme se o kvalitu telefonních hovorů – Jsme Kvalitní hovor.cz

 

Kvalitn hovorcz specialist na komunikaci a prodej po telefonu  300x300 - Mapa stránek Kvalitní hovor.cz

Kontaktní formulář